ZARAZ ROZPOCZNIEMY ROZMOWĘ...
Support / Błyskawiczna Wycena Auta On-line

 • Witaj! Aby ułatwić nam zadanie podaj poniżej dokładne informacje o złomowanym pojeździe - zgodne z Dowodem Rejestracyjnym! Chcesz konkretów? Podaj NR.TELEFONU! Oddzwonimy!
  [edit @dmin - przeglądając archiwum rozmów trafiamy na auta, które kupujemy od ręki w b.dobrej cenie - brak nr. tel. przekreśla szansę na kontakt i przedstawienie nowej ceny proponowanej bezpośrednio przez szefową!]

 • Istotne informacje: Masa własna pojazdu w Kg! (Punkt G w Dowodzie Rejestracyjnym), Miejscowość w której znajduje się auto!, Rok, Model, Wersja, Silnik, Moc, Stan, Kolor, Czy jest/Do kiedy: Przegląd, Ubezpieczenie? Czy stoi na kołach?

 • Następnie kliknij przycisk Rozpocznij Chat aby połączyć się bezpośrednio z konsultantem i poznać naszą ofertę.

 • Telefon / Imię:
  Email:

  Dokładne dane pojazdu:

  Zamknij Zamknij
  Rozpocznij Chat Rozpocznij Chat
     

   

   

  § INFORMACJE PRAWNE §

  § Uprzedzamy, że cena dotyczy samochodu, którego dane wprowadzono w formularzu. Zapytania nie zawierające poprawnego numeru VIN pojazdu nie pozwalają na oszacowanie wymiernej wartości auta. § Jakiekolwiek nieścisłości, Informacje niezgodne ze stanem faktycznym lub Dokumentami Pojazdu oraz Danymi Właściciela; Zatajenie istotnych informacji o samochodzie, jego stanie, jak również miejscu w którym się aktualnie znajduje - Automatycznie powodują, iż Oferowana Cena za pojazd staje się nieaktualna. § By poznać naszą ofertę konieczne jest przeprowadzenie kolejnej kalkulacji, ze wskazaniem na zaktualizowane, dodane lub ukryte dane. § Przeprowadzone Wyceny nie są podstawą do roszczeń wobec firmy www.zlomuj.pl. Oferta przedstawiona w kalkulacjach oraz na stronie www.zlomuj.pl, nie stanowi podstawy do jakichkolwiek roszczeń zarówno wobec Konsultantów www.zlomuj.pl, jak i Użytkowników. § Kalkulacje firmy www.zlomuj.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art.543. oraz innych właściwych przepisów prawnych. § Kalkulacje przeprowadzone na stronie internetowej www.zlomuj.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.§ Celem Kalkulacji nie jest zawarcie umowy. § Wszelkie czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Kalkulacji nie są wiążące i nie obligują żadnej ze ston do zawarcia umowy.§ Zawarcie umowy właściwej może nastąpić dopiero po spełnieniu warunków, opisanych na stronie http://zlomowisko.info/oferta.php.